Stadion Šubićevac, gledatelja 1263.

Sudac: Mateo Erceg

ŠIBENIK: Đaković, Dujmović, Ćosić, Osmanković, Pavičić (od 9. Kolega), Roca, R. Marijanović (od 60. Pozo), Cvijanović, Majić (od 72. Laća), Brajković (od 46. Torres), Božić (od 75. Ivanković). Trener: Mario Carević.

VUKOVAR 1991: I. Marijanović, Jukić, Rugašević, Baltić, Mustedanagić, Weber (od 46. Pelko), Knöll, Gonzales, Garić (od 46. Jara), Bungić (od 46. Andačić), Periša (od 72. Capitani). Trener: Miroslav Bojko.

Nogometaši Šibenika slavili su u prvom kolu 1.NL s uvjerljivih 3:0 protv Vukovara.

Od prvog sučevog zvižduka Narančasti su zagospodarili terenom, stvarali brojne šanse no na poluvrijeme se otišlo bez pogodaka.

Mreža gostiju napokon je načeta u 65.minuti kada je nakon udarca Poze rukom igrao Periša, a sudac Erceg pokzao na 11m, precizan je bio Josip Majić.

U 67.minuti izvrsnom loptom Iker Pozo pronalazi Carlosa Torresa koji fenomenalnim lobom povisuje rezultat na 2:0.

U 84. minuti Ivan Roca iz slobodnog udarca uz pomoć živog zida povisuje rezultat na 3:0 te rješava pitanje pobjednika.

U idućem kolu nogometaši Šibenika gostuju kod Solina, a susret će se odigrati u Dugopolju 19.kolovoza, stadion Hrvatski vitezovi s početkom u 17:30h.