20230819183005 IMG 5056

POBJEDA NAD SOLINOM!

U drugom kolu Prve NL nogometaši Šibenika slavili su u uzbudljivoj utakmici nad Solinom s 3:2.

Narančasti su odlično otvorili susret te pogocima Torresa u 5. i 33. minuti poveli s 2:0, a s tim rezultatom otišlo se na odmor.

U nastavku Solinjani su preko Kaćunka u 58′ te Dumančića u 79′ izjednačili rezultat.

Trener Carević baca sve karte u napad, a Laća svojim pogotkom u 89.minuti donosi erupciju oduševljenja šibenskih navijača koji su u velikom broju pohodili dugopoljski stadion.

SOLIN: Kargotić, Dumančić, Tomić, Dadić, Ouamri, Kaćunko (od 80. Vučković), Kapitanović, Hrgović, Borovičkić (od 56. Kavelj), Brajković (od 56. Kargbo), Đolonga, trener Marko Lozo

ŠIBENIK: Đaković, Dujmović, Majić (od 89. Perić), Božić (od 76. Ivanković), Kolega (od 89. Gačić), Torres (od 61. Pozo), Roca, Osmanković, Ćosić, Cvijanović, Marijanović (od 61. Laća), trener Mario Carević

U idućem kolu Šibenik dočekuje Bijelo Brdo, 26.08. u 19:00h.