4. kolo Prve NL, ŠIBENIK – ZRINSKI OSJEČKO 3:0

Četvrto kolo SuperSport Prve NL završilo je novom pobjedom Narančastih.

ŠIBENIK – ZRINSKI OSJEČKO 1664 3:0 (2:0)

Pomoćnici: Beuno Geller – Sveti Ivan Zelina

Delegat: Marinko Tadić Šutra – Otok

Kontrolor: Ivica Modrić – Zagreb

Strijelci: Majić 2′, Majić 32′, Torres 72′

ŠIBENIK: Đaković, Ćosić, Osmanković, Dujmović, Cvijanović (od 73. Rovis), Roca, Pozo (od 66. Marijanović), Kolega, Majić (od 46. Laća), Torres (od 83. Bačelić-Grgić), Božić (od 73. Brajković). Trener: Mario Carević.

ZRINSKI OSJEČKO 1664: M. Stanić, Unušić, Kuprešak, P. Stanić, Horvat, Stranput (od 61. Topić), Tadić, Pekarić, Korov (od 46. Škrijelj), Jelavić (od 77. Jajalo), Dogan (od 46. Mujagić). Trener: Igor Budiša.

Početak iz snova, u drugoj minuti nakon udarca Cvijanovića, odbijanac završava na nozi Majića koji neobranjivo pogađa za 1:0 Šibenika.

Gosti su pokušavali brzo odgovoriti na vodstvo Šibenčana, nekolicina potencijalno opasnih prekida no rezultat se nije mijenjao.

A nije se mijenjao sve do 33.minute kada na scenu scupa izvrsni Josip Majić, pronašao ga je loptom Ivan Božić, a Majić prima loptu na prsa te fantastičnim udarcem s 20 metara upisuje svoj drugi pogodak na utakmici za opći delirij na tribinama Šubićevca.

Minutu nakon, prilika za rješavanje utakmice, nezaustavljivi Majić daje loptu u prostor za Božića koji se sjurio prema golmanu te nesebično tražio svog suigrača u prostoru no gosti su uspjeli zaustaviti otkloniti opasnost.

S rezultatom 2:0 završeno je prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu, Narančasti su tražili treći pogodak preko Torresa, Kolege i Roce no bezuspješno.

Sve do 72.minute, kada Robert Marijanović izvrsnom loptom u prostor poslužuje Carlosa Torresa koji se sjurio prema golu Zrinskog te matirao vratara Stanića za konačnih 3:0.

Peti pogodak sezone Torresa u četiri odigrana kola!

Par minuta nakon u izglednim prilikama našli su se Rovis te Ćosić no nije bilo dovoljno prezicnosti za četvrti pogodak u mreži Zrinskog.

Gosti su do kraja utakmice pokušali ublažiti poraz no siguran na vratima bio je šibenski kapetan Đaković.

Sudac Kolarić odsvirao je kraj te je mogla započeti još jedna šibenska fešta!

Treća pobjeda na domaćem terenu , treća s rezultatom 3:0.

U sljedećem kolu Šibenik gostuje na Krimeji, protivnik je Orijent, subota 16:30h.