Kontrolor suđenja: Domagoj Ljubičić – Osijek
Strijelci: Fall 20′, 46′, 85′, Tadejević 61′, Gajzler 90′ – Majić 13′ – 11 m, Torres 33′, Božić 42′ – 11 m, Bačelić-Grgić 90′ (+6′) – 11 m
ORIJENT: Mohorović, Bodetić, Mulac, Bubnjar, Črnko (od 82. Gajzler), Faal (od 87. Valjan), Monjac (od 75. Simčić), Mohorovičić (od 75. Lazar), Milanović, Putnik, Tadejević. Trener: Fausto Budicin.
ŠIBENIK: Đaković, Gačić, Dujmović, Ćosić (od 85. Brajković), Kolega, Roca (od 88. Bačelić-Grgić), Pozo (od 73. Laća), Cvijanović, Torres (od 73. Rovis), Majić (od 65. Marijanović), Božić. Trener: Mario Carević.

Nevjerovatna utakmica odigrala se protekle subote na Krimeji.

Nogometaši Šibenika doživjeli su svoj prvi poraz u sezoni.

Šibenik je od prve minute zagospodario terenom te bio bolji protivnik, u 13. minuti Tadejević je srušio Božića za najstrožu kaznu, siguran realizator bio je Josip Majić.

U 20.minuti Orijent nakon ubačaja poravnava preko Faala.

U 33.minuti kontra Šibenčana preko Torresa i Božića, Božić se sjurio prema golu domaćina te nesebično i mudro petom ostavio loptu za natrčalog Torresa koji postiže svoj šesti gol sezone.

u 37.minuti prilika za Orijent, pucao je Monjac, lopta je odsjela na prečki.

U 43.minuti nakon odlične akcije Kolega se sjurio prema šesnaestercu domaćih gdje ga ruši Mohorovičić i to je novi jedanaesterac za Šibenik.

Siguran realizator ovoga puta bio je Ivan Božić.

Na predah se otišlo s vodstvom 1:3, ne sluteći što nas čeka u drugom poluvremenu.

Najprije je Faal u 46.minuti smanjio vodstvo na 2:3, taj pogodak kao da je poljuljao našu momčad te pravog odgovora na napade domaćina nije bilo.

Ipak, u 56.minuti Torres je pokušao no lopta odlazi pored gola.

Minuta je 61., a iz novog prekida novi pogodak Orijenta, strijelac Mario Tadejević, rezultat na semaforu je 3:3.

Pritisak Sušačana bio je sve jači, krenulo se na sve ili ništa s obe strane.

U 74.minuti opasan udarac Mulca, no spreman je Đaković.

U 80.minuti nakon jednog prekida Božić je zamalo svladao Mohorovića koji se istaknu odličnom obranom te je rezultat i dalje 3:3.

83. je minuta, odbijanac Gačića sjeda na nogu Faala koji iz trka s preko 25 metara postiže eurogol za potpuni preokret Orijenta, treći njegov pogodak na ovoj utakmici u mreži Đakovića.

91.minuta, prekid za Šibenik, na skok odlazi i Đaković no odbijanac završava u nogama domaćina te slijedi kontram Gajzler nema težak zadatak te zabija za 5:3 i potvrdu pobjede.

Krenulo se s centra, 93.minuta i nakon igranja rukom u šesnaestercu domaćina novi kazneni udarac za Šibenik.

Loptu je na bijelu točku namjestio Stipe Bačelić-Grgić te svojim pogotkom ublažio poraz Šibenika.

Uistinu, nevjerovatna utakmica u kojoj je naša momčad primila 4 pogotka u 45 minuta.

Ostaje žal za bod(ovima) no to je nogomet.

Priliku za iskupljenje trupe Maria Carevića imat će idućeg ponedjeljka kada na Šubićevac dolazi Cibalia od 18h.