Supersport Prva NL, 11. kolo, 23.10.2023, 15:00 h, Zaprešić, Ivan Laljak-Ivić
Suci: Renato Lacić (Split), Bruno Geller (Sveti Ivan Zelina), Nikola Kamenarić (Sveti Ivan Zelina)

Carlos Torres 64′

Roko Brajković 90′

Jarun : Savatović, Žilinski (od 56.Alghoul), Dajčer, Bičanić (od 56.Žuljević), Stipić, Tadić (od 85. Ibanez), Filipović (od 74. Mateković) , Abramović, Bošković (od 74. Babić), Pranjić, Smoljo. Trener : Jerko Leko

Šibenik : Đaković, Gačić, Dujmpvić, Majić (od 88.Ivanković) , Božić ( od 88. Stipe Bačelić Grgić), Pozo (od 78. Marijanović) , Kolega (od 78. B.Brajković) , Torres (od 68. R.Brajković) , Roca, Cvijanović, Perić.  Trener : Mario Carević

Nogometaši Šibenika upisali su novu pobjedu, ovoga puta u Zaprešiću protiv Jaruna te se vratili na prvo mjesto SS Prve NL.

Od samog starta Narančasti su zagospodarili terenom te tražili rani pogodak.

Umalo su do njega došli u devetoj minuti kada je na odbijanac s desne strane natrčao Iker Pozo no pogodio je vratnicu, u nstavku akcije lopta dolazi do Majića koji je udarcem s 20-ak metara izazvao domaćeg vratara Savatovića na odličnu intervenciju.

18.minuta i nova prilika za Narančaste, Božić je sam iskreirao šansu u protivničkom šesnaestercu, lukavo se oslobodio protivničkog braniča no izostala je realizacija.

32.minuta, nova prilika za Šibenik, ubačaj Cvijanovića završava na glavi Torresa no Carlos je neprecizan.

Smiraj prvog poluvremena donio je nešto mirniji tempo te se na predah otišlo s početnih 0:0.

Početkom drugog poluvremena dalo se naslutiti kako su naši nogometaši ubacili u brzinu više.

Minuta je 51., ubačaj Majića s desne strane efektno je petom pospremio Ivan Božić.

U 55. minuti prvi ozbiljniji pokušaj domaćina, Žilinski puca s nekih 20 metara, lopta odlazi pored gola.

Minuta je 64., ubačaj Cvijanovića s lijeve strane dolazi do Torresa koji kirurški preciznim udarcem povisuje vodstvo Narančastih na 2:0.

Šibenik je kontrolirao utakmicom a potvrda pobjede dogodila se u prvoj minuti sučevog dodatka kada odbijanac s lijeve strane kupi Roko Brajković te s vrha šesnaesterca pogađa za 3:0 i potvrdu pobjede.

U sljedećem kolu nogometaše Maria Carevića očekuje derbi susret s Vukovarom.

Susret je na rasporedu u subotu od 13:50h, Gradski stadion Borovo Naselje.