[ŠIBENIK – Jarun 3:1] – pobjeda pred nastavak prvenstva!

ŠIBENIK : Đaković, Cvijanović, Punčec, Perić, Dujmović, Kolega, Roca, Pozo, Majić, Božić Torres.

Još su igrali : Brajković, Gačić, Osmanković, Morrison, Pšavičić, Marijanović, Bačelić Grgić, Toševski, Delić, Laća.

Majić 11′

Božić 21′

Laća 90′

Nogometaši Šibenika u posljednjem pripremnom susretu pred nastavak sezone ostvarili su pobjedu nad NK Jarun.

Na kišnom i vjetrovitom Šubićevcu Narančasti su se od početka postavili kao bolji protivnik te već u drugoj minuti imali izglednu šanšu preko Majića, no njegov pokušaj iz neposredne blizine vrata Jaruna odlazi pored gola.

Netom poslije toga u izglednoj šansi našao se Ivan Božić no njegov udarac odlazi u gostujući blok.

Aktivno je u uvodnim minutama, ovoga puta pred golom Šibenika, pucao je Turčin s 10-ak metara no njegov udarac odlazi malo iznad vratnice.

11′ – slobodan udarac za Šibenik izborio je Cvijanović a Majić majstorski s 18 metara s lijeve strane niskim prizemnim udarcem pogađa iz slobodnog udarca za vodstvo Narančastih.

20′ donijela je novi slobodan udarac, s 18 metara s desne strane Ivan Božić fenomenalno pogađa lijevi kut gostiju.

Nakon drugog pogotka Narančastih tempo utakmice znatno se usporuo sve do 45.minute kada gosti nakon ubačaja s desne strane preko Alghoula smanjuju na 2:1, s tim rezultatom otišlo se na predah.

Na poluvremenu u svlačionici su ostali Punčec i Torres, a u igru su ušli Gačić i Delić.

U uvodnim minutama drugog dijela gosti su umalo izjednačili no šibenska obrana otklonila je dvije izgledne prilike.

55′ minuta, prostor za udarac stvorio je Kolega te lijevom nogom s 20 metara pucao pored gola.

67′  donijela je čak četiri uzastopna kornera pred vratima Šibenika no rezultat je ostao isti.

73′ Majić je silovito pucao s vrha šesnaesterca no njegov udarac brani gostujući vratar

75′ U igru ulaze : Brajković, Morrison, Osmanković, Pavičić, Bačelić Grgić, Marijanović, Toševski i Laća.ž

Šibenik je do kraja susreta igrao u sastavu : Đaković, Brajković, Morrison, Osmanković, Gačić, Pavičić, Marijanović, Bačelić Grgić, Toševski, Delić , Laća.

78′ Toševski se našao u prilici, zaobišao je golmana no njegov udarac prema golu zaustavlja obrana Jaruna

90′ Laća se sjurio prema golu Jaruna te s 10-ak metara iskosa pogodio suprotni kut gola Jaruna za konačnih 3:1

Za točno tjedan dana momčad Maria Carevića na Šubićevcu dočekuje Sesvete u sklopu 18.kola SS Prve NL.