ŠIBENIK : Đaković (c) , Cvijanović, Dujmović, Perić, Punčec, Kolega (do 71′), Roca(do 87′), Marijanović, Majić, Božić( do 71′), Toševski (do 62′).

Mišević, Brajković(od 87′), Gačić (od 71′), Osmanković, Pavičić(od 71′), Bačelić Grgić, Torres(od 62′), Laća, Delić.

Trener : Mario Carević

CROATIA : Gudelj, Klančir, Šalinović, M.Šuto(do 59′), Šimunić, Klopp(do 59′), I.Brkić(do 82′), Yousfi(do 82′), Miljanić, M.Šabić(do 74′), M.Brkić.

Fesyuk, Blažević(od 59′) , Čulina, Prskalo(od 59′), F.Šabić, Ernst, Ljubić(od 82.’) , Radić( od 82′), Jonjić( od 74′).

Trener : Marko Kartelo

Uvodne minute na Šubićevcu donijele su početno ispitivanje snaga, sve do 11.minute kada je prvu konkretnu šansu u zgoditak pretvorio Ivan Božić nakon odlične asistencije Davida Toševskog.

Loptu u prostor od strane Majića dobio je Toševski te se sjurio prema šesnaestercu gdje uočava natrčalog Ivana Božića koji s 10-ak metara posprema loptu u mrežu.

Ne baš sadržajno poluvrijeme na Šubićevcu donijelo nam je po jednu šansu na obje strane, efektni udarac Božića u 20.minuti prohujao je iznad prečke.

Jedinu vrijedna spomena priliku s druge strane Croatia je imala preko Šabića koji je iskreirao priliku za udarac te pucao s nekih 20-ak metara ravno u ruke Đakovića.

S rezultatom 1:0 otišlo se na predah.

50.minuta susreta donijela nam je prvu priliku u nastavku, Toševski se našao među dvojicom čuvara te kao u prvom poluvremenu precizno i pravovremeno uposlio Božića koji svojim drugim pogotkom povisuje rezultat na 2:0.

Pokušali su Narančasti na krilima drugog pogotka zaključiti susret no udarci Tonija Kolege i Ivana Božića nisu bili dovoljno precizni.

67.minuta – crveni karton za Šibenik, drugi žuti karton zaradio je Robert Marijanović.

U 71.minuti reagira Carević, umjesto Kolege i Božića u igru ulaze Pavičić i Gačić.

Do kraja susreta slabiji ritam, rezultat je ublažio Prsaklo u 93.minuti.

U sljedećem kolu Narančasti gostuju kod Dubrave Tim Kabel.