BSK – Đilas, Hrs(od 82.Nikolić), Pejić, Sunday (od 58.Rudić), Grgić (od 46.Pavlek), Mekić, Plum, Dobrijević, Tomašević, Knežević(od 67.Mendeš), Capitani (od 67.Janković).

Trener : Denis Krstanović

ŠIBENIK : Đaković. Cvijanović (od 90.Pavičić), Gačić, Punčec, Perić, Marijanović(od 69.Roca), Pozo (od 90.Brajković), Majić, Torres (od 85.Delić), Božić (od 68.Toševski).

Trener : Mario Carević

Nova pobjeda Narančastih ovog proljeća, novi trobod je tu!

3′ Fantastično otvaranje susreta u Bijelom Brdu, akciju je započeo Marijanović koji je dao loptu na krilu za Torresa koji se sjurio u šesnaesterac te uposlio natrčalog Kolegu koji zabija za vodstvo Šibenika!

Uvodne minute u potpunosti su na strani Narančastih, kombinatorikom i trkom Narančasti opasno prijete domaćinima.

8′ Šibenik je jako dobro otvorio susret te akcijom s desne strane preko Majića prijeti, no njegov udarac brani vratar Đilas, lopta se odbija do Torresa čiji udarac odlazi u blok.

12′ Pokušaj Kneževića za BSK iz slobodnog udarca odlazi pored gola.

16′ Odbijanac nakon kornera dolazi do Cvijanovića koji snažno puca no Đilas je na pravom mjestu.

21′ Ubačaj Cvijanovića s lijeve strane pokušao je atraktivno zahvatiti Božić no lopta odlazi iznad gola.

31′ Udarac Božića s 10-ak metara još jednom brani Đilas.

33′ Ubačaj Kolege s desne strane, lopta dolazi do Božića koji lomi čuvara, on ga faulira i to je kazneni udarac za Šibenik.

34′ GOL! 0:2 Josip Majić je siguran s bijele točke!

37′ Volej Majića odlazi u blok obrane Bijelobrđana.

40′ Pogodak za BSK, ubačaj Mekića s lijeve strane u pogodak pretvara Dobrijević.

44′ Vratnica Torresa, naciljao je suprotni kut te pogodio vratnicu s unutarnje strane.

Poluvrijeme u Bijelom Brdu, 1:2.

48′ Prodor Torresa po lijevoj strani, pronalazi Majića čiji udarac zaustavlja Đilas.

52′ Udarac Marijanovića s 20-ak metara iznad gola.

56′ Drugi žuti karton za Mekića!

58′ Udarac Majića s 20-ak metara, oštro no još jednom na mjestu je Đilas.

63′ Krasna akcija Božića, udarac s vrha šesnaesterca, brani Đilas.

65′ Udarac Punčeca glavom iz neposredne blizine odlazi pored gola.

79′ Udarac Pluma s 25 metara iz slobodnog udarca odlazi pored gola.

87′ Delić se sjurio u domaći šesnaesterac te silovito pogodio gol domaćina za potvrdu pobjede!

90′ Kraj susreta u Bijelom Brdu, sedma uzastopna pobjeda Šibenika!

Čestitke ekipi i treneru na novoj vrijednoj pobjedi!

U sljedećem kolu nogometaši Šibenika na Šubićevcu dočekuju Solin.