Pomoćnici: Emir Trklja ,Tomislav Mioković
Kontrolor: Alojzije Šupraha

Strijelci: Pozo 48′, Božić 54′ – 11 m, Torres 61′
ŠIBENIK: Đaković, Dujmović, Osmanković (od 80. Gačić), Ćosić, Kolega, Roca, Marijanović (od 46. Pozo), Cvijanović (od 71. Rovis), Torres (od 71. Brajković), Majić, Božić (od 80. Kulušić). Trener: Mario Carević.

BSK BIJELO BRDO: Đilas, Stanušić, Rudić (od 66. Solić), Žutić (od 46. Šorša), Vujanić, Baković (od 46. Sunday), Mekić, Mišić, Tomašević, Knežević (od 66. Nikolić), Pušić (od 85. Nešić). Trener: Denis Krstanović.

Nogometaši Šibenika u trećem kolu Prve nogometne lige pred 1070 gledatelja slavili su nad BSK 3:0.

Od samog starta Narančasti su pokazali da su bolja momčad no nekoliko neiskorištenih prilika te dobre obrane s obje strane kumovale su tome da se na poluvrijeme ode bez pogodaka.

Ulaskom Ikera Poze, krenuo je šibenski uragan.

U 49.minuti upravo spomenuti Pozo fantastičnim udarcem načeo je mrežu nemoćnog Đilasa.

Narančasti su prodisali, gol je u potpunosti otvorio utakmicu, a u 55.minuti najstrožu kaznu realizirao je Ivan Božić za 2:0.

U 61.minuti novi pogodak u mreži gostiju, preko desne strane sjurio se Toni Kolega te odličnom povratnom loptom uposlio Carlosa Torresa koji hladnokrvno zabija za velikih 3:0.

Do kraja utakmice redale su se prilike Šibenčana preko Brajkovića, Rovisa i Majića no rezultat se nije mijenjao.

Sudac Terzić svirao je kraj te je moglo započeti slavlje na opće oduševljenje šibenske publike koja je gromoglasnim pljeskom nagradila novo-vrhunsko izdanje Carevićevih trupa.

Treća je ovo pobjeda Šibenika u tri kola, devet golova za devet bodova, uz gol razliku 9:2.

U idućem kolu Šibenik će ugostiti najugodnije iznenađenje prvenstva dosad, Zrinski Osječko koji također na svom kontu ima maksimalnih 9 bodova.

Susret je na rasporedu u petak, 01.09. od 18h!